WYNAJEM
Średnio i długoterminowy

Wynajem dla firm

Samochód jest niezbędnym narzędziem każdego przedsiębiorcy. W Capital Car oferujemy wynajem średnio i długoterminowy. Jest to świetne rozwiązanie dla firm, które zaczynają swoją działalność i nie chcą angażować dużych pieniędzy w zakup samochodu, a cenią sobie wygodę i komfort podróżowania.

Zaletą takiego wynajmu jest to, że nie wymaga od klientów poświęcenia dużej ilości czasu oraz wypełnienia wielu skomplikowanych formalności. Wypożyczalnia Capital Car oferuje zatem prostą i elastyczną alternatywę, która jest dostosowana nawet do najbardziej wymagających klientów.

Zapewniamy dostawę samochodu na miejsce, utrzymanie pojazdu, ubezpieczenia oraz całodobową pomoc Assistance, a w razie kolizji auto zastępcze! Zapraszamy wszystkie firmy do skorzystania z naszej oferty.

Tel.: +48 532 718 467

Wynajem Indywidualny

Wypożyczalnia samochodów Capital Car oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie krótkoterminowego i długoterminowego wynajmu samochodów.

Działamy na rynku wynajmów turystycznych od ponad pięciu lat. Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą. W swojej flocie posiadamy szeroki wybór aut, który jest stale powiększany. Nasza oferta dotyczy wynajmu pojazdów dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych zarówno z kraju jak i zagranicy.

Proponujemy atrakcyjne ceny oraz znakomitą obsługę. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony z naszej usługi i korzystał z niej ponownie.

Tel.: +48 532 718 467